معرفی برخی از سیستم های همکاری در فروش

معرفی سیستم های همکاری در فروش

سیستم های همکاری در فروش چندین سال است که وارد ایران شده اند و به یک منبع آسان و بدون هزینه برای کسب درآمد از فضای اینترنت تبدیل شده اند که در آن تقریبا همان بازاریابی سنتی برای شرکت های مختلف است اما با این تفاوت که تمامی مراحل کار به صورت اینترنتی انجام می شود و الزامه نیاز به بیرون رفتن یا به محل خاصی رفتن ندارد.

معرفی برخی از سیستم های همکاری در فروش

از آنجا که به این سیستم های همکاری در فروش همه روزه در ایران افزوده می شود و همچنین یکی از بهترین روش های کسب درآمد خانگی است، بنابراین ممکن است که برای انتخاب آن ها به اطلاعات خاصی نیاز داشته باشد به همین سبب در ادامه به معرفی برخی از سیستم های همکاری در فروش می پردازیم.

سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

سیستم همکاری در فروش دیجیکالا

دلیل موفقیت دیجی کالا به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاهای اینترنتی کشور این است که با گذشت زمان و ظهور شیوه های جدید در بازاریابی و کسب و کارهای اینترنتی آن ها را به کار می برد و روز به روز به دنبال پیشرفت است، آن ها چندین سال مانند یک فروشگاه معمولی فعالیت داشتند و پس از راه اندازی مارکت پلیس و رسیدن به بیش از ۵۰۰هزار محصول موجود در فروشگاه یک سیستم همکاری در فروش قدرمند راه اندازی کردند.

یک ویژگی جالبی که می توانید در دیجی کالا ببینید این است که می توانید قبل از شروع کار فروش خود تعداد کلیک، نرخ تبدیل و میانگین قیمت فروش و درصد پروسانت دریافتی خود را به صورت فرضی انتخاب کنید تا ببینید در این عددهای فرضی انتخابی تا چه مقدار درآمد خواهید داشت.

همچنین سایت دیجی کالا تمام تصاویر، لینک های مربوط به محصولات را در اختایر شما می گذارد و اگر کسی از طریق لینک شما خرید کند و تا قبل از اینکه ۷ روز از سفارش بگذرد و آن را پس ندهد، دیجی کالا پورسانت شما را به حساب بانکی شما واریز خواهد کرد.

 

سیستم همکاری در فروش سبز گستر

سیستم همکاری در فروش سبزگستر

سبز گستر یک سیستم همکاری در فروش است که صدها فروشگاه های اینترنتی به آن متصل هستند و از خدمات آن ها کسب درآمد می کنند، سیستم فروش سبز گستر متعلق به شرکت پردیس رایانه ایرانیان به شماره ۳۴۵۴۳ است که با مشارکت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران اداره می شود، این شرکت با توحه به محصولات متنوع و با کیفیتی که برای فروش ارائه نموده است و همچنین پورسانت مناسبی که به بازاریابان خود می دهد شرایط بسیار ایده آلی را برای کسب درآمد فراهم کرده است.

این شرکت تقریبا پورسانت بالای ۳۰ تا ۵۰ درصدی به کاربران خود می دهد و همچنین می توانید که ۸۰ درصد از مبلغ پورسانت سفارش ها را به صورت روزانه دریافت کنید و بعد از توزیع محصول ۱۰۰ درصد پورسانت به حسابتان واریز خواد شد.

یکی از دیگر از امکانات جذابی که سیستم همکاری فروش سبز گستر دارد سیستم زیر مجموعه گیری آن است و شما می توانید که به ازای به ازای هر فردی که زیر کجموعه شما می شود ۱۲ درصد از پورسانت فروش توسط او را دریافت کنید اما این ۱۲ درصد از پورسانت آن فرد کم نمی شود و از درآمد شرکت پرداخت می شود.

۸ استراتژی برتر فروش

سیستم همکاری در فروش میهن استور

سیستم همکاری در فروش میهن استور

در سیستم همکاری فروش این شرکت باید ابتدا ثبت نام کنید و سپس یک وب سایت فروشگاهی برای خود ایجاد کنید و در نهایت از طریق آن محصولات مختلف که در این شرکت موجود است را به فروش برسانید یا اینکه از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام برای تبلیغ کمک بگیرید.

همچنین این شرکت برای کسانی که نمی خواهد در سایت یا شبکه های اجتماعی فعالیت کنند پیشنهاد جالبی دارد به این صورت که می توانند در وب سایت های تبلیغ رایگان محصولات خود را به فروش برسانند و به این ترتیب پورسانت فروش خود را دریافت کنند.

برخی از امکانات میهن استور که در اختیار کاربرانش قرار می گیرد:

  • انتخاب ظاهر سایت از بیت ده ها قالب تبلیغاتی که آن ها برای فروش محصولات خود استفاده می کنند.
  • در صورتی که حداقل پورسانت ۳۰ هزار تومان را بدست آورده باشید می توانید درخواست برداشت پورسانت خود را بدهید و فورا به حسابتان واریز می شود.
  • درصورتی که شما یکی از وبمستران پرفروش سیستم میهن استور شوید می توانید تا ۶۰ درصد از مبلغ سفارشات ارسال شده را دریافت کنید.
  • در هر لحظه می توانید سفارشات انجام شده را در پنل کاربری خود پیگیری کنید.

 

درنهایت باید بدانید که سیستم های همکاری در فروش امروزه بسیار زیاد هستند و ما تنها به توضیح سه مورد از آن ها پرداختیم بنابراین بهتر است که در انتخاب هر شرکت و سیستمی از قبل تحقیقات لازم را انجام دهید و از فروشندگان مختلف درباره نحوه ی کار آن شرکت ها پرس و جو کنید و همچنین باید بدانید با اینکه کسب درآمد از این روش بسیار آسان است ولی اگر می خواهید پول زیادی بدست آورید باید وقت زیادی را صرف این کار کنید.

به آموختن ادامه دهید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *