کتاب صوتی جادوی انضباط شخصی

کتاب صوتی جادوی انضباط شخصی

کتاب صوتی جادوی انضباط شخصی : برایان تریسی نویسنده این کتاب، بهترین کسی است که می‌ تواند درباره‌ ی انضباط فردی و قدرت انضباط فردی بنویسد، زیرا او در زندگی خودش به شدت منظم است و اطلاعات جامع و کاملی درباره‌ی مزایای نظم داشتن دارد. با این پیش‌ زمینه برایان تریسی کتاب جادوی انضباط شخصی را نوشت.

کتاب جادوی انضباط شخصی (The Miracle of Self-Discipline) برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این کتاب به سرعت به یکی از پرفروش‌‌ ترین کتاب‌ های بازار در حوزه‌ ی خودشناسی تبدیل شد. برایان تریسی در مقدمه‌ ی کتاب به خواننده قول می‌ دهد که با راهکارهایش خواننده‌ اش را منضبط‌ تر و منظم‌ تر کند. 

شما میتوانید کتاب صوتی جادوی انضباط شخصی را از وب سایت آموزشی میلیونر به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید (با بهترین کیفیت)

 

دانلود رایگان کتاب صوتی جادوی انضباط شخصی

(برای دانلود باید عضو سایت شوید)

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

فرمت فایل: mp3  حجم فایل: ۱۲۰ مگابایت مدت زمان: ۵۰ دقیقه


توضیحات کتاب صوتی جادوی انضباط شخصی

کتاب جادوی انضباط شخصی (The Miracle of Self-Discipline) برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این کتاب به سرعت به یکی از پرفروش‌‌ ترین کتاب‌ های بازار در حوزه‌ ی خودشناسی تبدیل شد. برایان تریسی در مقدمه‌ ی کتاب به خواننده قول می‌دهد که با راهکارهایش خواننده‌ اش را منضبط‌ تر و منظم‌ تر کند. 

تریسی در ابتدا‌ی این کتاب اعتراف می‌ کند که خودش را هرگز فرد منضبطی نمی‌ دانسته و بعد از آن تماس تلفنی تازه متوجه نمود بیرونی رفتارش برای دیگران شده است. او در مقدمه‌ ی کتاب نوشته است: «در واقع لازمه‌ ی منضبط بودن همین است: هر چه منضبط‌ تر، منظم‌ تر و هدف‌ دارتر باشید، حس خواهید کرد که می‌توانید از این هم بهتر عمل کنید؛ بنابر این شمایی که امروز این کتاب را می‌خوانید احتمالا بیش از عموم مردن منضبط هستید؛ شاید خیلی بیش‌ تر، اما با خود می‌گویید:« خدایا، من می‌توانم بهتر از این هم باشم.»

کتاب صوتی ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

داشتن انضباط شخصی نه تنها افکار شما، بلکه افکار و به طبع آن، رفتار دیگران در قبال شما را نیز دگرگون می‌کند.

از لحاظ تئوری هم وقتی منظبط‌تر هستید، موقرتر، خوش‌برخوردتر و قابل اعتمادتر به نظر می‌رسید.

انظباط، علاوه بر این‌ها، تقریبا هر چیز دیگری را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

درکتاب صوتی جادوی انضباط شخصی چه چیزی می آموزیم؟

 

در کتاب صوتی جادوی انضباط شخصی چه چیزهایی یاد میگیریم؟

  • ۵ تمرین قدرتمند برای غلبه بر تعلل و کم‌ کاری خواهید آموخت.
  • مخرج مشترک موفقیت چیست؟
  • کلیدهایی برای به کار گیری توانایی بالقوه‌ تان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  • ۹ نوع انضباط، کدامند؟
  • استراتژی‌ ها و تکنیک‌هایی برای کنترل بهتر زمان به شما معرفی خواهد شد.
  • تکنیک عصای جادویی چیست؟
  • یاد می‌گیرید که چگونه بر اهداف کلیدی‌تان تمرکز کنید تا راحت‌ تر به آن‌ها دست پیدا کنید.
  • چگونه کارهایتان را اولویت‌بندی کنید؟

 

برایان تریسی کیست؟

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان دنیاست، او علاوه بر نظریه‌ ها و سخنرانی‌ های خود، نویسنده ماهری هم هست و کتاب‌ هایش میلیون‌ ها نسخه به فروش رفته‌ اند.
آقای برایان تریسی در ایران با کتاب « قورباغه‌ ات را قورت بده » شهرت پیدا کرد؛ اما کتاب‌های بسیار کامل‌ تر و کاربردی‌ تری هم مثل کتاب جادوی انضباط شخصی نوشته است.
برایان تریسی در حال حاضر به طور گسترده به سراسر دنیا برای سخنرانی سفر می‌کند. از اروپا و جزایر اقیانوس آرام گرفته تا جنوب شرقی آسیا، آمریکا و حتی چند بار به ایران هم سفر کرده، برای آشنایی بیشتر با برایان تریسی کلیک کنید …

 

یک فایل صوتی دیگر گوش کنید …

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *