پادکست: باورهای غلط نسبت به قانون جذب (قسمت دوم)

باورهای غلط نسبت به قانون جذب

بنده سپنتا دهقانی هستم و با قسمت دوم پادکست باورهای غلط نسبت به قانون جذب در خدمت شما هستم، در این قسمت به چند باور غلط دیگر نسبت به قانون جذب میپردازیم …

باورهای غلطی  که خیلی از مردم نسبت به قانون جذب دارند و این باورهای محدود کننده مانع رسیدن آنها به موفقیت ها و خواسته هایشان میشود.

قسمت دوم پادکست باورهای غلط نسبت به قانون جذب

فرمت فایل: mp3  حجم فایل: ۱۱ مگابایت مدت زمان: ۱۱ دقیقه

اگر قسمت اول این پادکست را گوش نکرده‌اید روی تصویر زیر کلیک کنید👇

پادکست: باورهای غلط نسبت به قانون جذب (قسمت اول)

در پادکست باورهای غلط نسبت به قانون جذب چه میشنویم؟
  • آیا برای ثروتمند شدن من شخص دیگری باید فقیر شود؟
  • کائنات چطور من را ثروتمند میکند؟
  • از دید قانون جذب و کائنات چرا بیل گیتس توانگر ترین شخص عالم شد؟
  • آیا برای ثروتمند شدن حتما باید کلاهبرداری کنیم یا مسیر نادرستی را طی کنیم!؟
  • چطور اتفاقات را خلق میکنیم؟
  • چرا از قانون جذب نتیجه نمیگیریم؟
قانون جذب چیست؟

قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. قانون جذب (law of the attraction) به زبان ساده می گوید:” به هر آن چیزی که فکر کنید، چه خوب و چه بد، آن را جذب خواهیم کرد” بر اساس این تعریف قانون جذب، وقتی به هر چیزی فکر کنید در حال جذب کردن آن هستید و این مورد خیلی خوب است.

زندگی انسان از دو چیز تشکیل شده است: چیزهای منفی و چیزهای مثبت، و بر اساس این تعریف قانون جذب که به هر چیزی که فکر کنید آن را جذب میکنید، اگر به چیزهای منفی فکر کنید در حال جذب موارد منفی در زندگی خود هستید و اگر به چیزهای مثبت و خوب در زندگی تان توجه کنید آن را وارد زندگی تان خواهید کرد. که در ادامه شما را به صورت کامل با اصول قانون جذب که چگونه جذب اتفاق می افتد آشنا خواهیم کرد.

زندگی انسان از دو بخش منفی و مثبت تشکیل شده است. بخش مثبت مثل ثروت، احساس خوب، روابط عالی و… و بخش منفی مثل غم و اندوه، نبودش کار، شکست عشقی و… اگر بخش های منفی زندگی تان بیشتر از بخش های مثبت است یک جای کار مشکل دارد و خودتان هم این را می دانید.

شاید تصور کنید که قانون جذب یک قانون بسیار عجیب است، اما اصلاً اینطور نیست و اگر به گذشته خود نگاه کنید می بینید که از این قانون در زندگی خود استفاده کرده اید. آیا تا به حال دقت کرده اید که یک روز که حالتان بد است در همان روز چیزهای منفی زیادی را جذب کرده اید، یا اینکه یک روز خوشحالی و حس بسیار خوبی دارید چیزهایی را جذب کرده اید که بیشتر خوشحال تان کرده است و احساس تان بهتر می شود.

پس اگر دقت کرده باشید می بینید که قانون جذب همیشه در زندگیتان در حال عمل کردن است و برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید و زندگی تان را در اختیار بگیرید باید بدانید که قانون جذب چیست و چطور با استفاده از این قانون می توانید زندگی تان را در اختیار بگیرید.

اگر نمی دانید که قانون جذب چیست باید بگویم که شما از قانون جذب استفاده میکنید، دوستان چه باور کنید یا نکنید! چه بخواهید یا نخواهید! یا چه خوشتان بیاید یا نیاید!” قانون جذب” همیشه و در همه جا و در تمام شرایط در حال عمل کردن است و کار می کند.

خیلی از افراد قانون جذب را یک خیال می دانند فکر می‌ کنند که این قانون وجود ندارد. اما این قانون برای تمام افراد در حال عمل کردن است و کوچک و بزرگ نمی شناسد. اگر اصول استفاده از قانون جذب را یاد بگیرید می توانید زندگیتان را همان طور که میخواهید بسازید، می توانید خودتان خالق زندگی خود باشید و به هر هدف و آرزویی که دارید برسید.

اغلب افرادی که زندگی فوق‌ العاده‌ ای دارند درست نمی دانند که چه کاری کردند تا به این زندگی رسیدند. اما غیر ممکن است که بدون هیچ کاری بتوانید یک زندگی رویایی بسازید. این افراد از قانون جذب به صورت ناخود آگاه بدون اینکه بدانند استفاده کردند و زندگیشان را همانطور که می خواستند ساخته‌اند.

هرکسی که زندگی فوق‌العاده‌ ای دارد با استفاده از قانون جذب به این زندگی دست پیدا کرده است. تمام افراد موفق و ثروتمند در جهان با استفاده از این قانون توانستند که به این ثروت بسیار زیاد برسند، و اگر آنها توانسته اند از این قانون استفاده کنند مطمئن باشید که شما هم می توانید با استفاده از قانون جذب زندگی رویایتان را بسازید، چون این قانون برای تمام افراد یکسان است.

قدرتهای عظیمه طبیعت مثل نیروی جاذبه زمین و نیروی مغناطیس و گرانش با چشم و حواس اصلا قابل مشاهده و دیدن نیست، دقیقا این مورد هم برای قانون‌جذب صدق می کند. قانون جذب را اصلاً نمی توان دید و مشاهده کرد اما در حقیقت قدرت بسیار زیادی نسبت به بقیه قدرت‌های طبیعی دیگر است. پس تا به اینجا فهمیدید که قانون جذب چیست و وجود دارد.

 

یک فایل صوتی دیگر گوش کنید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *