کارهایی که زنان موفق حاضر نیستند انجام دهند

کارهایی که زنان موفق حاضر نیستند انجام دهند

کارهایی که زنان موفق حاضر نیستند انجام دهند


در سرتاسر دنیا زنان زیادی هستند که مرزها را شکسته و ثابت کرده اند که می توانند مدیران موفقی باشند، اگر شما هم می خواهید یک زن موفق باشید با میلیونر برای پی بردن به کارهایی که زنان موفق حاضر نیستند انجام دهند همراه باشید.

در ادامه با ۹ کاری که زنان موفق انجام نمی دهند و برگرفته از تجربیات یک افسر زن FBI هستند می پردازیم.

همیشه ترس های خود را در نظر می گیرند

برای رسیدن به موفقیت نیاز به هدر دادن وقت خود برای دورشدن از ترس های خود ندارید، بلکه با تکیه کردن بر قدرت ذهن، احساسات و رفتارهای خود می توانید ترس های خود را مدیریت کنید. زمانی که سعی در سرکوب کردن احسسات منفی داشته باشید با ترس های بیشتری روبه رو خواهید شد، بنابراین تلاش برای مهار ترس و اضطراب، تنها احتمال روبه رو شدن با آن ها را افزایش می دهد.

از انتقادها و اعتراضاتی که به آن ها می شود نمی گریزند

آن افسر زن FBI هیچ گاه در مواجه با انتقادها، مشاجرات و مشکلاتی که در کار به آن‌ها برخورد می کرد استثنا نبود، تنها تفاوت او این بود که دچار احساسات منفی می شد و به کمک کسی نیاز نداشت.

تعارضات غالبا توهین آمیز و چالش برانگیزهستند اما باید همیشه رفتار هوشیارانه ای در مقابل رفتار دیگران داشته باشید تا احساسات شما مورد سواستفاده قرار نگیرد، درنهایت واکنش شما در مقابل آن ها از روی انتخاب و تصمیم درست خواهد بود نه از روی ترس و نداشتن آگهی.

توجهی به انتقادهای درونی ندارند

همیشه ابتدا دلیل اصلی انتقادهای درونی خود را پیدا کنید تا بتوانید نسبت به آن انتقادها بی توجه باشید، در نهایت می توانید با تمرکز روی بازخورد مثبت و انتقادهای سازنده نسبت به اضطراب و تردیدهای ذهنی خود بی توجه باشید، همیشه می توانید با به کاربردن جملات مثبت و تاثیرگذار همواره گفت و گوی درونی داشته باشید.

زنان موفق به انتظار شرایط ایده آل نمی نشینند

هیچگاه بدون تلاش و صبر نمی توان به شرایط ایده آل رسید، بیان اینکه شرایط موجود اصلا خوب نیست یا هیچ چیز در سرجای خودش نیست یا اینکه حق ما پایمال شده است، کار ساده ای است، اما باید بدانیم که بیان این جمله ها تنها ما را به بیراهه می کشاند.

باید از همه فرصت های داده شده و شرایط موجود در جهت پیشرفت بهره برد، قدرت ذهن بدان معنی است که بجای اینکه دنبال شکست باشیم در مواجه شدن با شرایط مختلف واکنش مناسبی از خود نشان دهیم.

نحوه مذاکره بر سر قیمت

هیچ گاه به گذشته خود مانند یک اشتباه نگاه نمی کنند

شاید همه در گذشته خود مرتکب اشتباهاتی شده باشند و از اشتباهات خود شرمگین باشند اما تنها باید از آن ها عبرت گرفت و به آن ها مانند یک فرصت برای یادگیری تجربیات نگاه کرد، قطعا ارتباط داشتن با افرادی که همانند خودمان مرتکب اشتباه شده اند فرصت مناسبی برای یادگیری چیزهای جدید است.

فرصت‌های طلایی خود را از دست نمی‌دهند

موفقیت با انجام کارهایی به دست می‌آید که دیگران تمایلی به انجام دادن آن‌ها ندارند، باید بدانید چه کارهایی است که دیگران در انجام آن‌ها تعلل می کنند، هر چند ممکن است خیلی کوچک باشند، اما در انجام آن‌ها تردید نکنید، وقتی در مسیر موفقیت قرار می گیرید که کارهایتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

بعد از آن، به مسیرتان ادامه دهید زیرا با طی کردن مسیر می توانیم به فرصت‌ها نزدیک شویم و آن‌ها را به نتیجه برسانیم.

هیچ گاه آرامش خود را از دست نمی دهند

همیشه دعا کنید و به خدا توکل کنید اما همیشه درحال تلاش باشید، خیلی ها معتقدند که بخت و اقبال در زندگی تعیین کننده موفقیت یا شکست است اما باید بدانید که مدیریان با تدبیر و موفق اقبال خود را رقم می زنند و باور دارند که موفقیت یا شکست تحت اختیار آن هاست، البته ممکن است که شانس نقش محدودی داشته باشد اما زنان موفق قدرت ذهنی خود را صرف نگرانی برای اتفاقات احتمالی نمی کنند.

هیچ وقت دست از تحقیق و پژوهش بر نمی‌دارند

زنان موفق همیشه قبل از انجام هرکاری اطلاعات لازم را بدست می آورند، بهترین کار این است که قبل از مذاکره با سرمایه گذار، مشتری احتمالی و هرچیزی از این قبیل از قبل آگاهی داشته باشید.

هیچ وقت از تلاش دست نمی کشند

به گفته افسرزن FBI با اینکه همیشه مسئولیت سنگینی بر عهده داشت در طول ۲۴سال خدمتش همیشه به تلاش خود ادامه می داد.

زمانی که دیگر تلاش نکنیم تفکر نتوانستن به سراغمان می آید و کنترل خود را روی رفتار و تفکرات خود از دست خواهیم داد، زمانی که دست از تلاش برداریم بدان معنی است که جسارت کافی برای مقابله با چالش های پیش رو را نداریم.

به آموختن ادامه دهید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *