کتاب صوتی ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته

در کتاب صوتی ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته شما رمزهایی را می آموزید که میتوانید با به کار گیری آنها زندگیتان را متحول سازید، در این کتاب اصولی ساده و موثر جهت افزایش ثروت بیان می‌شود که به‌ کارگیری آن‌ ها بسیار آسان است.

شما میتوانید کتاب صوتی ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته را از وب سایت آموزشی میلیونر به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید (با بهترین کیفیت)

 

دانلود رایگان کتاب صوتی ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته

(برای دانلود باید عضو سایت شوید)

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

فرمت فایل: mp3  حجم فایل: ۱۳۰ مگابایت مدت زمان: ۹۰ دقیقه


توضیحات کتاب صوتی ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته:

کتاب صوتی ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته اثری از ” برایان تریسی “‌ است.

شعار نویسنده این کتاب این است:‌ « چگونه می توانید سریعتر از حد تصورتان به استقلال مالی دست پیدا کنید »

نویسنده کتاب صوتی ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته در ۱۵ سال از بین صدها کتاب درباره میلیونرها تحقیق کرده و ۲۱ نکته اساسی را راز موفقیت این افراد میلیونر می داند.

ما در بهترین دوره در کل تاریخ بشریت زندگی می‌کنیم. افراد بیشتر و بیشتری امروزه ثروتمند می‌شوند، این‌ ها کسانی بودند که از صفر شروع کردند.

امروزه بیش از ۵ میلیون میلیونر (میلیون دلار) در آمریکا وجود دارند که اکثر آن‌ها خود ساخته هستند و این تعداد ١۵ الی ۲۰ درصد افزایش می‌یابد. ما حتی میلیونرهای خودساخته‌ ای داریم که بیش از ١۰۰ میلیون ارزش مالی دارند و بیش از ۲۰۰ میلیاردر داریم. ما، هرگز این مدل سریع خلق ثروت را در کل تاریخ بشریت شاهد نبوده‌ ایم.

برایان تریسی (Brain tracy) در این کتاب صوتی می‌خواهد چیزی را به شما یاد بدهد که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. این ایده‌ها، بینش‌ها و استراتژی‌ها، سکوی پرتابی‌ برای موفقیت مالی میلیون‌ها مرد و زن از تمامی قشرهای جامعه بوده است.

به قول یکی از بزرگان :

اگر میخواهید کار متفاوتی انجام بدهید باید ابتدا کار متفاوتی در درون خود انجام دهید.

به نظر من دیدگاه واقعا بزرگ و قابل تاملی است.داشتن تک تک این ویژگی ها (۲۱ ویژگی ذکر شده در کتاب صوتی)  برای رسیدن به موفقیت الزامی است .

یعنی اگر کسی حتی یکی از این ویژگی را کم داشته باشه خیلی بیش از چیزی که تصور کنید از پیشرفت باز خواهد ماند.و جالب اینجاست که همه این وِیژگی ها قابل یادگیری هستند.

پس هر آن اراده کنید می توانید آنها را با تمرین و ممارست به خوبی یاد بگیرید.به یاد داشته باشید که عکس العمل طبیعی هرکس مقاومت در برابر تغییر است. یعنی به طور طبیعی همه ما تمایل داریم برگردیم به همان کارها و حالتهایی که از قبل داشته ایم،و به صورت ناخودآگاه سعی میکنیم کارهای متفاوتی نسبت به گذشته انجام ندهیم.

پس باید بر خلاف غریضه های طبیعی خود عمل کنید و از ناحیه امن خود خارج بشید.

در طبیعت قانونی وجود دارد که بر اساس آن اگر کسی بر خلاف تمایلات طبیعی خود عمل کند تقریبا در هیچ موردی اشتباه نخواهد کرد.

پس باید بر خلاف تمایلات طبیعی خود عمل کنیم. میلیونرهای خود ساخته همیشه این کار را انجام داده اند و بر خلاف تمایلات طبیعی عمل کرده اند. اگر شما هم میخواهید به جمع میلیونر ها اضافه شوید سریع دست به کار شوید.

 

یک فایل صوتی دیگر گوش کنید …

باورهای غلط نسبت به قانون جذب
پادکست: باورهای غلط نسبت به قانون جذب (قسمت دوم)

بنده سپنتا دهقانی هستم و با قسمت دوم پادکست باورهای غلط نسبت به قانون جذب...

کتاب صوتی ۴۰ درس لازم برای کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *